Prime Enerji Enerji sektöründe birçok alanda faaliyet gösteren Prime Enerji İstanbul’da kurulmuştur. Ülkemizin her bölgesinde çalışarak enerji nakil hatları ve şehir elektrik şebekeleri inşa ediyoruz. Elektrik iletimi ve dağıtımı yaparak daha iyi yarınların altyapısını oluşturuyoruz. Güneş Enerji santralleri kurarak yeşil bir gelecek için çalışıyoruz.

Prime EnerjiAmacımız; müşterilerimiz, çalışanlarımız  ve ülkemiz için enerji üretimi, iletimi, dağıtımı, servisleri ve planlamasında üstün, nitelikli ve sürdürülebilir değer yaratmaktır.

Hizmet verdiğimiz her müşterimize sahip olduğumuz tüm imkanlarımızı kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Prime EnerjiVerdiğimiz taahhütleri sahip olduğumuz değerlerimize bağlı kalarak yerine getiriyoruz. Çevre, sosyal ve iş güvenliği konularına azami dikkat gösteriyoruz.

Teknolojideki gelişmelere paralel olarak, ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırarak ve kendimizi sürekli yenileyerek, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda da birçok uygulamaya imza atıyoruz.

Prime Enerji Adres Koç İkiz Kuleleri Ofis Söğütözü Cad.  No: 2 A Blok Kat 13 Ofis No: 42  Söğütözü, Çankaya /ANKARA
Prime Enerji Telefon: +90 312 287 87 65
Prime Enerji Fax: +90 312 287 87 65
Prime Enerji Web Adresi: www.primeenerji.com
Prime Enerji e-mail:
 info@primeenerji.com