30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Plastik Sanayicileri Federasyonu, Enerji Verimliliği Seminerlerine Devam Ediyor

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED), Enerji Verimliliği çalışmalarında %40’a varan tasarruflar sağlayacağına ve ülke ekonomisine önemli katkı sunulacağına yönelik farkındalığı yaratmak için İkinci Semineri, 26 Şubat 2019 Salı günü saat 10:00-14:30 arasında gerçekleştirecek.

Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED), Enerji Verimliliği çalışmalarında %40’a varan tasarruflar sağlayacağına ve ülke ekonomisine önemli katkı sunulacağına yönelik farkındalığı yaratmak için İkinci Semineri, 26 Şubat 2019 Salı günü saat 10:00-14:30 arası Etiler-Akatlar/İstanbul’da bulunan NO:1903 adresinde gerçekleştirecek.

PLASFED Başkanı Hüseyin SEMERCİ, “Enerji kullanımındaki kötü alışkanlıkları değiştirmek, sağlıklı, sürdürülebilir ve doğru yatırımların yapılmasının sağlanması, eski alışkanlıkların değiştirilmesi ve sanayicinin enerji maliyetlerinden kazanmasını sağlamak için “Enerji Verimliliği Hareketi”ne yönelik farkındalığı yaratan semineri veren, öncü sanayi sektörü PLASFED olmuştur.” diye ifade etti.

Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) Başkanı Hüseyin SEMERCİ, ülkemiz ekonomisinin ve plastik sanayicilerinin en büyük gider kalemlerinden birisi olan Enerji maliyetleri için “Sürdürülebilir Enerji Verimliliği Hareketini” İzgi Enerji ve Kimya A.Ş. ile birlikte 2018 yılında başlattıklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.