FAS (Enerji Portalı) – 09-10 Aralık 2020 tarihlerinde “Kalkınmanın Motoru olarak Afrika’da Enerji Dönüşümü” konulu Photovoltafrica Sanal Fuarı 2020 düzenlenecek.

Günümüzde, dijitalin artan önemine ve sosyal ağların giderek daha güçlü bir etkisine tanık oluyoruz. COVID-19 krizi, iş dünyasında bir değişim aşaması ortaya çıkardı. Pandeminin çalışma dünyası ve toplum üzerinde bir etkisi var. Yeni çalışma yöntemlerinde olduğu kadar yeni pazar ihtiyaçlarıyla da gelişmek gerekir.

Uluslararası Yenilenebilir Enerjiler ve Enerji Verimliliği Kongresi “PHOTOVOLTAFRICA” küresel sağlık kısıtlamalarını dikkate alıyor. Bu nedenle de Aralık 2020’de sanal olarak düzenlenecek.

Fas Krallığı Sürdürülebilir Enerji Ajansı (MASEN), Ulusal Elektrik Ofisi ve Fas Krallığı Enerji, Madenler ve Çevre Bakanlığı ile ortaklaşa GRACOM iletişim firması ve İçme Suyu (ONEE) ve Energy Engineering Company (SIE) ile birlikte Uluslararası Yenilenebilir Enerjiler ve Enerji Verimliliği Kongresi, PHOTOVOLTAFRICA 2020’nin 4. baskısını düzenliyor.

Bu Kongre 2 aşamada gerçekleştirilecektir:

  • PHOTOVOLTAFRICA SANAL ZİRVESİ, sanal sahne 9 ve 10 Aralık 2020’de planlanıyor
  • PHOTOVOLTAFRICA KONGRESİ, sağlık koşulları izin veriyorsa, Haziran 2021’de şahsen yapılması planlanıyor
Kart Resmi

Afrika’da sektörün ilk çevrimiçi, akıllı ve interaktif platformu

PHOTOVOLTAFRICA Kongresi 2020’de sanal olacak ve Afrika’da sektörün ilk çevrimiçi, akıllı ve interaktif platformu olacak. Aslında dijitalleşme, hedeflenen hedef üzerindeki etkiyi ölçmek için çok çeşitli güçlü pazarlama araçları sunacak.