Yenilenebilir enerji ve çevre teknolojileri sektörlerinde 15 yılı aşan tecrübesi ile şirket olarak;

  • Proses mühendisliği,
  • Anahtar teslim tesis kurulumu,
  • Montaj ve inşaat,
  • Otomasyon ve sistem yazılımları,
  • Bakım-onarım ve işletme
  • Proje geliştirme ve yönetim,
  • Biyogaz Santrali elektronik ve mekanik bileşenlerinin üretimi,
  • Ar-Ge, analiz ve laboratuvar hizmetleri

konularında özellikle de biyogaz, biyokütle, atıksu arıtma ve geri kazanım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.. Özellikle 2011 yılında çıkan Yenilenebilir Enerji Kanunu ile biyogaz konusundaki birçok projeye geçmiş deneyimlerimizi kullanarak imza attık. Bugün yaklaşık 100  MW’lık proje geliştirmekte, tasarlamakta ve kurmaktayız.

Grup Şirketlerimiz:

Pales Biyogaz: biogas.pales.com.tr

Pales Biyogaz olarak, organik atıkların tamamından biyogaz, elektrik, ısı ve gübre üretimi gerçekleştirmekte, %100 yerli bilgi ve tecrübe ile en yüksek standartlara sahip, yenilikçi ve sürdürülebilir enerji ve geri kazanım tesisleri kurmaktayız. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve gelişmiş mühendislik uygulamalarını bir araya getirerek yüksek ve uzun süreli verim ile performans garantisi sağlamak sürdürülebilir başarımızın arkasındaki en temel unsurdur.

Pales Teknik: technic.pales.com.tr

Pales Teknik, kurmuş olduğumuz biyogaz santrallerinin bakım, onarım ve işletme hizmetlerini veren en önemli Pales iştiraklerinden birisidir. 2016 yılında kurulan şirketimiz konusunda eğitimli ve deneyimli personelleri ile işletme sorumluluğunu aldığı biyogaz santrallerinin en yüksek emre amadelik, optimum üretim, düşük iç tüketim ve en yüksek standartlarda iş güvenliği gibi hususları ön planda tutarak işletilmesini sağlamaktadır. 4,8 MW’lık, İzmir’in Tire ilçesinde yer alan bir biyogaz santralinin işletmesini şirketimiz gerçekleştirmektedir.

Palsens: palsens.pales.com.tr

Palsens, başta endüstriyel tesisler olmak üzere farklı parametreler için geliştirdiği sensörler ile enerji, hayvancılık, lojistik ve tarım sektörlerindeki sorunlara çözüm getirecek ürünler geliştirmektedir. Deneyimlerimiz, güçlü bilgi altyapılarımız, ar-ge çalışmalarımız ve çözüm odaklı oluşumuzla pek çok sektöre algılama ve kontrol sistemlerini de anahtar teslim olarak sunmaktayız. Ürün geliştirme hedeflerimiz doğrultusunda yakın zamanda havacılık, uzay ve savunma sanayilerine de ürün tedariği kapılarını açmayı planlamaktayız.


PALES MÜHENDİSLİK YATIRIMLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞT

İMES Sanayi Sitesi, 502 Sokak, E blok, No: 15

Umraniye, Istanbul, Turkiye

Tel: +90 216 5772842

Email:   info@pales.com.tr

Website: www.pales.com.tr