30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Özkan: “Manisa Türkiye İçin Çalışmaya Devam Edecek”

ANKARA (Enerji Portalı)AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti. Vekil Özkan, Bakan Dönmez’i Manisa’ya davet ederek, ilçeye yapılan yatırımlar için teşekkür etti.

Çözüm Bekleyen Sorunlar Hakkında Görüştüler

Yapılan ziyarette görüşülen konular, Manisa’ya yapılan yatırımlar, enerji tesislerinin durumu ve çözüm bekleyen sorunlar şeklinde oldu. Bakan Dönmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, milletvekili Özkan’a teşekkür etti.

Özkan ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyareti ile ilgili şu sözleri paylaştı:

Enerji Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’in göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz. Başarılı projelerin hayata geçmesinde gece gündüz demeden çalışarak milletimize hizmet etme noktasında çaba sarf eden bakanımız, Türkiye’nin dört bir yanı sıra Manisa’ya da birçok hizmetin gelmesini sağlamıştır. Soma’da bulunan maden ocakları, enerji tesislerin durumu ve şehrimizde çözüm bekleyen sorunları sayın bakanımıza ilettik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettik. Geçtiğimiz aylarda ihale edilen maden sahaları, devam eden termik santrali inşaatı, önümüzdeki dönemde planlanan yatırımlar üzerinde sayın bakanımızla görüş alışverişinde bulunduk. Son olarak sayın bakanımızı şehrimize davet ettik ve kendisinden ilk fırsatta ziyaret sözü aldık. Bizler milletimizin yaşam standartlarını en iyi koşullara getirmek için, gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.