Orbit Enerji Haberleşme Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10 yılı aşkın süre ile elektrik-elektronik ve telekomünikasyon sektöründe servis, ARGE ve alt yapı hizmetleri vermiş olan kişiler tarafından kurulmuştur.

Kurucuları engin servis tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermeye karar vermiştir. Bu faaliyeti gerçekleştirirken telekomünikasyon sektöründeki birikimini de yeni faaliyet alanıyla birleştirecektir.

Yeni faaliyet alanında yapmak istediği en önemli çalışma; Ülkemizi yenilenebilir enerji konusunda dışa bağımlılıktan olabildiğince hızlı bir şekilde kurtarmaktır. Bunu yapmak için halihazırda elinde bulunan bilgi birikimini bir taraftan kazanca dönüştürecek, buradan elde ettiği kazançlar ve aldığı teşvikler sayesinde ar-ge yatırımlarını genişletecektir. Alternatif enerji sektörüne yeni ürünler kazandıracak ve bu alanda en iyi markalardan biri olacaktır.

Vizyonumuz

Kendi Ar-Ge’sini yapabilen, çevreye ve insanlığa hizmet eden yeni nesil patent sahibi ürünler çıkarabilen, ürünlerinin uçtan uca kurulum ve servislerini yapabilen, müşterilerine 7/24 hizmet verebilen Türkiye’nin ve Dünya’nın lider TEKNOLOJİ markalarından birisi olmaktır.

Misyonumuz

Yeni Türkiye’nin “Yeni Dünya” da hak ettiği yeri alabilmesi için, gelecek nesillerimize yaşanılası bir dünya bırakabilmek için teknolojinin ve neslimizin gücünden faydalanarak yenilikçi ürünler geliştirerek, müşterilerimize fayda sağlar en doğru ürünleri üretmek, hazırlamak ve sunmak için var gücümüzle çalışacağız…

Orbit Enerji Adres: Kemalpaşa Cad. No:329 Pınarbaşı/İzmir
Orbit Enerji Telefon: 0232 502 01 28
Orbit Enerji Fax: 0232 479 27 66
Orbit Enerji Web Adresi: www.orbitenerji.com
Orbit Enerji e-mail: bilgi@orbitenerji.com