30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Oltan Köleoğlu Enerji, Biyokütle Projeleriyle Ödüller Kazandı

ANKARA (Enerji Portalı) – SUTEK Fuarı 2019 kapsamında düzenlenen 6. Su ve Çevre Konferansı ödülleri sahiplerini buldu. Oltan ve Köleoğlu Enerji de Çevre Dostu Biyokütle Enerji Yönetimi Ödül alanlar arasında yer aldı.

Santral yapım çalışmaları ile çeşitli şekillerde gündeme gelen Oltan Köleoğlu Enerji, bu kez aldığı ödüllerle gündeme geldi. Şirket, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Çorum Mecitözü Biyokütle Santrali projesiyle geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen ICCI 2019’da Biyokütle ve Atık kategorisinde “Enerji Oscarı” na layık görüldü.

sutek 2019 oltan köloğlu enerji

7 Kasım 2019 Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinden belediyeler ile firmaların katılım sağladığı  3’üncü Su Teknolojileri (SUTEK) Fuarı 2019 kapsamında, 6’ncı Su ve Çevre Konferansı gerçekleştirilerek ödüller verildi.

Düzenlenen etkinlikte şirket, yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda Çevre Dostu Biyokütle Enerji Yönetimi Ödülü’ne layık görüldü.

sutek 2019 gaziantep belediyesi

Büyükşehir Belediyeleri kategorisinde ise Çevre ve Şehircilik ödülü Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne verildi. Ayrıca Sular İdareleri Genel Müdürlükleri kapsamında Düzbağ İçmesuyu Projesi’yle su kaynakları ödülünü GASKİ Genel Müdürlüğü aldı.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.