30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Nükleer Düzenleme Kurumu Personel Alımı Yapıyor!

ANKARA (Enerji Portalı) – Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 (on beş) Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alınacağını duyurdu.

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), bugünkü Resmi Gazete’de İnsan Kaynakları Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Genel İdari Hizmetler sınıfından giriş sınavı ile 15 (on beş) Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alınacağını bildirdi.

En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan ve 2018 KPSS’den en az P3 puan türünde 80 puan alan kişiler bu pozisyon için başvurabilecek.

Personel alımı için kurum tarafından bir sözlü sınav yapılacak. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Giriş Sınavı sözlü sınav şeklinde 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Nükleer Düzenleme Kurumu tarafından gerçekleştirilecek.

NDK Personel Alımı İlanı için enerjiportali.com/wp-content/uploads/2019/09/NDK-Personel-Alımı-İlanı.pdf Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.