Norm Enerji 1997 yılından bu yana Güç Elektroniği ve Güneşten Elektrik Üretimi konusunda faaliyet gösteren Norm Enerji Sistemleri sektörün ilk kurumsal yapılarından biridir. Kurulduğu ilk günden buyana değişmeyen yapısı ile istikrar, başarı ve güven simgesi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Norm Enerji;Tüm sistem bileşenlerinin tedariği ile toptan ve perakende satışı alanında imalat, ithalat ve ihracat bazında faaliyet göstermektedir.

Norm Enerji Stok teslimi markalı, kaliteli, ekonomik zengin ürün çeşitlerinin yanı sıra Keşif, Danışmanlık, Ölçüm Hizmetleri de sunulmaktadır.

Norm Enerji Özel ihtiyaç ve uygulamalara yönelik profesyonel Proje Geliştirme, Sistem-Tasarım, Uygulama, Eğitim-Bilgilendirme, Ar-Ge desteği de sağlanmaktadır.

Norm Enerji Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup, ilk günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün yelpazesini ve kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

Norm Enerji Adres: PERPA Ticaret Merkezi B-Blok Kat:11 No:1845-1847 (Yeşil Avlu) Okmeydanı Şişli 34384 İstanbul, Türkiye
Norm Enerji Telefon: 0 212 444 0 941
Norm Enerji Fax: 0 212 320 29 33
Norm Enerji Web Adresi:  www.normenerji.com.tr
Norm Enerji e-mail: 

info@normenerji.com.tr

solar@normenerji.com.tr
sales@normenerji.com.tr