30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Necmettin Erbakan Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Arıyor

KONYA (Enerji Portalı) – Necmettin Erbakan Üniversitesi, farklı alanlarda 13 adet Öğretim Üyesi alımı yapacağını açıkladı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Yönergesi’nde belirtilen kriterler doğrultusunda öğretim üyesi alınacağı belirtildi.

Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi başta olmak üzere; İstatistik, Tarih, Özel Eğitim, Eğitim Bilimleri, Klinik Bilimler, Cerrahi Tıp Bilimleri (2 farklı alan) Dahili Tıp bilimleri (2 farklı alan) ve Mimarlık alanında alımlar yapılacak.

Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi başta olmak üzere; İstatistik, Tarih, Özel Eğitim, Eğitim Bilimleri, Klinik Bilimler, Cerrahi Tıp Bilimleri (2 farklı alan) Dahili Tıp bilimleri (2 farklı alan) ve Mimarlık alanında alımlar olacak.

Makine Mühendisliği alanına başvuru yapacak adaylardan; ekserji ve enerji analizi ile alternatif yakıtlar, deneysel akışkanlar mekaniği konularında çalışma yapmış olma şartı aranıyor. 

Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi bölümüne başvuracak adayların ise; enerji kaynakları ve hava, coğrafya eğitimi, kuraklık ve doğal afetler konularında çalışmış olmak şartı bulunuyor.

İlana başvuracak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48.maddeseindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıması; ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesinin Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Yönergesine uygun olması gerekiyor.

Öğretim Üyesi Alımı ilanı için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.