30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Mustafa Demirkol Kimdir?

Mustafa Demirkol, 2005 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans derecesini tamamladı. Ayrıca 2009 yılında Marmara Üniversitesi Finans ve Muhasebe yüksek lisans derecelerini alarak mezun oldu.

Demirkol, 2005-2013 yılları arasında Türkiye’deki büyük endüstriyel şirketlerde çeşitli denetim, strateji ve iş geliştirme rollerinde görev aldı.

Demirkol, 2013 yılında Schneider Electric’e Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı. Bu görevinde şirketin stratejik planlama, iş geliştirme, dijital dönüşüm ve ticari dönüşüm süreçlerini yönetti.

Demirkol, 2016 yılında Orta Doğu Perakende Kanalı Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ayrıca 2017-2020 yılları arasında Secure Power İş Birimi Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Demirkol bu süreçte Schneider Electric içerisinde birçok global en iyi uygulama örneği geliştirdi, şirketin büyümesi ve gelişiminde öncü rol oynadı ve prestijli ödüller kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.