30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
kontek enerji


Mobil Oil Türk A.Ş., Petroleum Istanbul 2019’da GO Standında Yer Alacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’de 114 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini yürüten Mobil Oil Türk A.Ş., Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alacak.

Türkiye’de 114 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini yürüten Mobil Oil Türk A.Ş., bu yıl yapılan anlaşma kapsamında devam eden işbirliğini, alanında dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan, petrol ve LPG sektörünün İstanbul’daki buluşma noktası olarak adlandırılan Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alarak söz konusu işbirliğini pekiştirmeyi hedefliyor.

Mobil Oil Türk A.Ş., bu kapsamda; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28-30 Mart tarihleri atasında gerçekleştirilecek olan fuarda “MobilTM” markası ile GO standında yerini alacak. Tüm bunlarla birlikte Mobil Oil Türk A.Ş.’nin standını ziyaret eden katılımcılar, Formula 1 aracında VR gözlük teknolojisi ile yarış heyecanını da deneyimleyecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Mobil Oil Türk A.Ş. olarak hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sektördeki birçok isme yürüttüğümüz projelerle örnek oluyoruz. Ve projelerimizin uzun soluklu ve sürdürülebilir olması da bizim için çok kıymetli. 6 yıldır Türkiye’nin Yeni Nesil Yakıt İstasyonu  GO ile yürüttüğümüz işbirliği de bu çalışmalar arasında yer alıyor. Bu birlikteliğimizi daha uzun yıllar devam ettirmeyi hedeflediğimizi belirtmek isterim. Bu işbirliğinin dünyanın önde gelen sentetik yağ markası Mobil 1TM’in sunduğu avantaj ve faydalardan daha çok kullanıcının faydalanması adına son derece önemli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Mobil 1 Hakkında:

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1TM, geleneksel motor yağlarının ötesinde performans sunan aşınma önleme teknolojisini içermektedir. Bu teknoloji, Mobil 1TM’in otomobil üreticilerinin en katı standartlarını karşılamasını ve normal, hatta aşırı koşullar altında motor aşınmasına karşı üstün koruma sunmasını sağlar. Mobil 1TM, kritik motor parçalarını korumak için aşırı uçlardaki sıcaklıklarda motor performansını en üst düzeye çıkarmaya ve motor ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Mobil TM, Mobil 1TM ve 1 simgesi Exxon Mobil Corporation veya iştiraklerinden birinin tescilli markalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir