30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


MMS Enerji, SOLAREX İstanbul 2018’de Değerlendirmelerde Bulundu

Güneş Enerji sektörünün bir araya geldiği SOLAREX Istanbul 2018 Yoğun ilgi gördü. MMS Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yetkin Fuar ve Sektörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Solar Dünyasının Türkiye’deki en büyük organizasyonu SOLAREX İstanbul 2018 5-7 Nisan arasında sektör profesyonelleri, yerli ve yabancı çok sayıda firma ve ilgililerin katılımıyla gerçekleşti. MMS Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yetkin, MMS Enerji hakkında bilgi verdi. Sektör ve Fuar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Yetkin; MMS Enerji’nin profesyonel ve teknik ekipleriyle birlikte Sahalarda ve Çatılarda Güneş enerji santralleri kurduklarını belirtti. Türkiye’nin Yenilenebilir enerji kaynaklarına doğrudan katkı sağladıklarını ifade eden Yetkin MMS Enerjinin Güneş Enerji sektöründeki konumunu belirtti.

Yetkin Gelişen Çatı sektörüne istinaden; “MMS Enerji Şu anda Türkiye’de Sektörün çok daha yeni olduğunu, Geleceğe çok daha Emin adımlarla ilerliyor. Türkiye Güneş Sektöründe henüz çok yeni. Ciddi bir potansiyeli olduğunu biliyoruz. Burada Ülkemiz adına elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. yaptığımız iş Ülkemiz adına doğrudan bir katkıdır. Bu açıdan ayrıca gururluyuz.

Kanalıma Abone Olun!

Türkiye’deki Güneş sektörü çok büyük potansiyellere gebe. MMS Enerji olarak biz elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Yetkin; Çatı Pazarı için “Bembeyaz bir sayfa” olduğunu ve bu pazarın açılmasının sektörde yer alan firmaların ve profesyonellerin için “Can Damarı” olacak ifadesini kullandı. Yetkin son olarak MMS Enerjinin Çatı Pazarı için Hazır olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.