30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


MMS Enerji ve İmpus Enerji Solarex 2018’e Katılıyor

MMS Enerji ve İmpus Enerji; Güneş Enerji Sektörünün En Büyük Organizasyonu SOLAREX 5-7 NİSAN 2018’de son teknolojileri, ürün ve hizmetlerini katılımcılarla paylaşacak.

Solar sektörünün en büyük buluşmasına sayılı günler kaldı. Sektörün bu en önemli buluşmasında MMS Enerji yetkin ve geniş kadrosuyla gelecek projelerini hedeflerini ve başarılarını paylaşacak. MMS AŞ. yenilenebilir enerji projeleri için uzman kadrosu ve deneyimiyle uçtan uca uygulama ve montaj hizmeti verir.
Projelerin saha düzenleme, elektrifikasyon işlemleri, mekanik kurulum, devreye alma, uzaktan izleme ve bakım onarım konularında yatırımcılara ve EPC firmalarına profesyonel destek sunar.

Güneş Enerji Sektörünün tecrübeli firması İmpus Enerji’de MMS enerji A.Ş. Bünyesinde 20 Kişilik Elektrik Mühendisi, İnşaat Mühendisi ve Teknik Kadrosuyla Yenilenebilir Enerji Sektöründe İstekleriniz İçin Hizmet Vermektedir.

Solarex İstanbul Fuarı; her yıl artan katılımcısı ve 100’e yakın ülkeden 25.000 üzerinde ziyaretçisi ile katılımcılarının yeni pazarlara açılmalarına fırsat sağlayarak, Avrasya’daki en kapsamlı buluşma platform konumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.