Mil Enerji; 2007 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. , yenilenebilir enerji mühendisliği Ar-Ge çalışmaları ile sektörel hayatına başlamış bir kuruluştur.

Mil Enerji Distribütörlüğünü aldığı rüzgar türbinleri, güneş panelleri, su türbinleri, düşük devirli neodyum mıknatıslı alternatörler ve eviriciler gibi Dünya standartlarına uygun ürünleri ile yenilenebilir enerji kullanımını artırmayı amaçlayan firma, insanları temiz enerji kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi ve teknik bilgisi ile destek sağladığı ürünlerin tedariğini sağlamayı amaçlamaktadır.

Artık tükenmeye yüz tutan ve ortalama olarak 50 sene ömür biçilen petrol rezervlerinin dünyaya sıkı sıkıya geçmiş pençelerinin baskısını azaltarak yerini alabilecek yenilenebilir enerji kaynakları, doğal kaynakların çevrilmesi yoluyla elde edilen ve belli bir rezervi olmayan potansiyel bir enerji biçimi olarak insanlığın son umudu konumundadır. Üretim miktarının tüketim miktarına oranla çok daha fazla olduğu bu enerji türü, insanlığın doğa üzerinde meydana getirdiği tahribatı onararak eski düzgün haline döndürebileceğinin kesin kanıtıdır.

Türkiye ve dünya’da yapılacak yenilenebilir enerji uygulamaları sonucunda çevresel bilincin artarak ekonomiye hareketliliğin geleceğine inanan Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. , müşterilerine verdiği teknik destek ile yenilenebilir enerji sistemlerinden hangisinin size en uygun olduğu konusunda araştırma yapmaktadır. Türkiye ortalaması baz alınarak yapılan Güneş ve rüzgar değerleri çalışmaları sonucunda ortaya çıkan paket sistemler, size en doğru enerji sisteminin kurulmasına olanak sağlamaktadır. Bu noktadan sonra daha temiz bir dünya için yapmanız gereken tek şey, sitemize girip ürünlerimizi incelemek olacaktır.

Size ve gelecekteki nesillere daha temiz bir dünya sunmak için çalışan Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. , www.enerjipazar.com.tr ile de sizlere internete bağlanabildiğiniz her yerden alışveriş yapma olanağı sunmaktadır. Satış öncesi hizmetlerde gösterilen özenin satış sonrası destek ile desteklendiği enerjipazar.com, müşteri memnuniyetini baz alarak oluşturduğu hizmet politikası sayesinde üstün kalitedeki ürünlerini kesenize uygun fiyat seçenekleri ile doğru zamanda doğru yere tam zamanında ulaştırarak sizlere yardımcı olmaktan dolayı onur ve gurur duymaktadır.

Mil Enerji Adres: Batıköy Mh, Mustafa Kemal BulvarıOrhan Veli SK. Westpark Evleri D1 Blok. Dükkan No:3  34535 Mimaroba-Büyükcekmece İstanbul
Mil Enerji Telefon: 0212 8643431
Mil Enerji Fax: 0212 8640209
Mil Enerji Web Adresi: www.milenerji.com.tr
Mil Enerji e-mail: info@milenerji.com.tr