30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
 • DOLAR
  6,09
 • EURO
  6,7915
 • BIST
  85029
Solar Çatı Hesaplama Modülü
MENÜ

Mihriban Un, GES Ekipmanları ve Hizmeti Alımı Yapacak!

MARDİN (Enerji Portalı) – Mardin’de bulunan Mihriban Un tesisleri, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarafından, Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ: 2017/22 ve 2017/46) hükümleri çerçevesinde 12. Etapta kabul edilen “47.2.YEÜ.12.00124 Nolu Un Fabrikası Enerji İhtiyacının Yenilenebilir Enerji Kaynağı olan Güneş Enerjisi ile karşılanması Projesi” için Güneş Enerjisi Santrali (GES) ekipmanları ve hizmeti alımı yapacak.

Mardin’de bulunan Mihriban Un tesisleri, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarafından, Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ: 2017/22 ve 2017/46) hükümleri çerçevesinde 12. Etapta kabul edilen “47.2.YEÜ.12.00124 Nolu Un Fabrikası Enerji İhtiyacının Yenilenebilir Enerji Kaynağı olan Güneş Enerjisi ile karşılanması Projesi” ni gerçekleştiriyor.

Şirketin ihtiyaç duyduğu 12 kalemden oluşan liste ise şöyle:

Şirketin ihale ile ilgili vermiş olduğu açıklamada şunlar belirtildi:

 • Bu davet konusu kalemlerin tamamı için fiyat vermeniz gerekmektedir. Fiyat teklifiniz davet konusu kalemlerin tamamı için birlikte değerlendirilecek ve ihale, davet konusu kalemlerin tamamı için en uygun teklifi veren firmaya yapılacaktır.
 •  İstenen formatta hazırlayacağınız fiyat teklifiniz aşağıdaki adrese teslim edilecektir: MİHRİBAN GIDA LOJ. PET. MADEN. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Mehmet Siraç DUYAN Ofis O.S.B. Mah. Organize Sanayi Bölgesi 43. Sokak No:5 Artuklu/Mardin Telefon : 0 532 415 41 17 Faks :
 • Fiyat teklifi ile birlikte, fiyat verilen her bir kalem için, satış sonrası bakım onarım hizmetleri veren firmaların listesi dahil olmak üzere, yeterli düzeyde teknik belge, bilgi ve katalog ile diğer matbu evrak da verilmelidir.
 • Teklifler en geç 04/03/2019 Tarihine kadar 3. paragrafta belirtilen adrese gönderilecektir.
 • Faks yoluyla gönderilen teklifler geçerli sayılacaktır.
 • Fiyat teklifleri tarafımızdan/web sitemizden edineceğiniz aşağıdaki talimatlara ve ekteki taslak Sipariş Emrinde belirtilen Temin Kayıt ve Şartlarına uygun olarak verilecektir. Alıcı’nın, seçilen Tedarikçiye göndereceği Sipariş Emrinin bir parçası olacak Temin Kayıt ve Şartlarını imzalayınız.
  • FİYATLAR: Fiyatlar, aşağıdaki adrese teslim masrafları dahil olmak üzere, Türk Lirası cinsinden ve KDV hariç olarak verilecektir. 
   Teslim Adresi : Organize Sanayi Bölgesi 43. Sokak No: 5 Artuklu/Mardin
  • DEĞERLENDİRME VE SİPARİŞİN VERİLMESİ: Teknik şartnameleri her bakımdan karşılayan teklifler, adrese teslim fiyatları karşılaştırılmak suretiyle değerlendirilecektir. Sipariş Emri, en düşük olarak değerlendirilmiş fiyatı veren ve istenen teknik ve mali kapasiteye sahip firmaya verilecektir.
  • TEKLİFİN GEÇERLİLİK SÜRESİ: Teklifler, yukarıda Paragraf 5’te belirtildiği şekilde, tekliflerin teslim alındığı tarihten itibaren 45 (kırk beş) gün süreyle geçerli olacaktır.

Konuya ilişkin daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

İlgili kişi: Mehmet Siraç Duyan
Telefon : 0 532 415 41 17
Web adresi: http://www.mihribanun.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir