Meytek Group olarak güneş enerjisini yaşamlara taşıyan Meytek Enerji A.Ş. isimli firmamızla “elektrik enerjisi”ni hayatın tam içine taşıyoruz. PROFSOLAR markamızla fotovoltaik panel üretimi gerçekleştiriyor, PV panel güneş enerji sistemlerimizle, müşteri beklentilerinin ötesinde kurulumlar gerçekleştiriyoruz. İklimsel kontrolün devamlılığını korumak, düşük maliyetli, yenilikçi, yenilenebilir çözümlere ulaşmak ve bu avantajların sürdürülebilirliğini sağlamak için FOTOVOLTAİK ENERJİ’nin bir gereklilik olduğuna inanıyoruz.

PV Panel Teknolojisi ile gün ışığından üretilen elektrik enerjisinin en temiz enerji kaynağı olduğunu düşüncesiyle, Profsolar®, yüksek kaliteli ve uluslararası standartlara uygun olarak PV Panel ve Sistemleri üretmektedir. Panel üretiminin yanı sıra, yenilikçi yaklaşımları ile bir çok alanda anahtar teslimi PV Panel, Rüzgar ile Hibrit sistem entegrasyon projelerinde de aktif olarak yer almaktadır.

Profsolar®, turizm sektöründe faaliyet gösteren kullanıcılara, inşaat ve mühendislik firmalarına, sanayicilere, kamu kuruluşlarına ve bayilerine yüksek kalite ve müşteri odaklılık prensibi ile PV panellerini sunmaktan gurur duymaktadır.

Anahtar Teslimi Projelerimiz arasında;  Proje Planlama – Arazi kriterleri belirleme ve seçimi – Kanuni izinler ve lisans alma – Mühendislik – Kurulum – İşletme – danışmanlık.

Güneş Enerjisi Sistem Uygulamalarımız ise;  Şebekeye bağlı sistemler – Şebekeden bağımsız sistemler – Güneş Enerjili sulama sistemleri – Güneş Enerjili soğutma depoları – GSM İstasyonları.

Meytek Enerji Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 8. Cad. No: 15 P. O. Box: 07190 Döşemealtı / ANTALYA
Meytek Enerji Telefon: 0242 2580214
Meytek Enerji Faks: 0242 2580215
Meytek Enerji Web Adresi: www.meytekenerji.com
Meytek Enerji e-mail: info@meytekenerji.com