MCE ALTERNATİF ENERJİ A.Ş. 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren başta enerji sektörü olmak üzere ülkemiz içerisinde bir çok projeye katkı sağlamıştır. 2004 yılında, biyogaz, doğalgaz, singaz, çöpgazı ve diğer spesifik gazlarla çalışan yüksek verimli gaz motorları üreten ve Dünya genelinde kalitesi bilinen GUASCOR  SA ile Türkiye ve İran’ı kapsayan bölge için tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalamış, bu bölgelerdeki projelere GUASCOR marka gaz motorları  ve bu motorların yedek parça teminini ve servis işlerini üstlenmiştir.

2016 yılında GUASCOR  SA nın SIEMENS grubu bünyesine girmesi ile firmamız gaz motorlarını SIEMENS markası altında temin etmektedir.

MCE Alternatif Enerji A.Ş, gaz motorlarının kalitesine satış ve satış sonrası müşteri güvenini de ekleyerek kısa sürede ülkemiz içerisinde kendisini kabul ettirmiştir. Halen bir çok projeye gaz motoru temin eden ve kojenerasyon trijenerasyon sistemleri kuran firmamız, 2011 yılından itibaren %100 hayvan gübresinden (tavuk ve büyükbaş) elektrik üretim tesislerinin anahtar teslim ve kurulumunu da yapmaktadır.

MCE Alternatif Enerji A.Ş. Adres: Melih Gökçek Blv. 1341. Cad. 1548. Sok. No: 76/A İvedik OSB / Ankara / TÜRKİYE
MCE Alternatif Enerji A.Ş. Telefon: 0312 3861182
MCE Alternatif Enerji A.Ş. Fax: 0312 3861184
MCE Alternatif Enerji A.Ş. Web Adresi: www.alternatifpower.com.tr
MCE Alternatif Enerji A.Ş. e-mail: info@alternatifpower.com.tr