30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


MAPEG, Toplamda 3 Adet Maden Sahasını İhale Edecek

ANKARA (Enerji Portalı) – Bugün yayımlanan 31543 sayılı Resmi Gazete’de Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG)’nün toplam 3 adet maden sahasını ihale edeceği ilanı verildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre:

IV. Grup Maden Sahası (Kurşun, Çinko ve Bakır) Olmak Üzere Toplam 1 Adet Maden Sahası Ara/Uç Ürün Üretimine Yönelik Tesis Kurulması Şartı ile İhale Edilecek:

Adana, Mersin, Kayseri, Niğde ve Kahramanmaraş İlleri dahilinde bulunan ER: 3411862 sayılı (26.321,03 ha.) IV. Grup maden sahası (Kurşun, Çinko ve Bakır) Olmak üzere toplam 1 adet maden sahası Ara/Uç Ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihale edilecek. Ayrıntılar için tıklayınız.

IV. Grup Maden Sahası (Manyezit) Olmak Üzere Toplam 1 Adet Maden Sahası Ara/Uç Ürün Üretimine Yönelik Tesis Kurulması Şartı ile İhale Edilecek:

Kütahya, Eskişehir, Bilecik, ve Konya İlleri dahilinde bulunan ER: 3411957 sayılı (11.330,00 ha.) IV. Grup maden sahası (Manyezit) Olmak üzere toplam 1 adet maden sahası Ara/Uç Ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihale edilecek. Ayrıntılar için tıklayınız.

IV. Grup Maden Sahası (Kurşun, Çinko, Bakır ve Demir) Olmak Üzere Toplam 1 Adet Maden Sahası Ara/Uç Ürün Üretimine Yönelik Tesis Kurulması Şartı İle İhale Edilecek:

Şırnak, Hakkari, Van, Siirt, Diyarbakır ve Elazığ İlleri dahilinde bulunan ER: 3411954 sayılı (54.750,65 ha.) IV. Grup maden sahası (Kurşun, Çinko, Bakır ve Demir) Olmak üzere toplam 1 adet maden sahası Ara/Uç Ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihale edilecek. Ayrıntılar için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.