30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Limak Enerji’den Müşterilerine Faturalarında İndirim Fırsatı

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Limak Enerji Uludağ Elektrik, mobil uygulamasından faturalarını ödeyen müşterilerine yüzde 5 indirim imkanı sunuyor.

Limak Enerji Uludağ Elektrik’ten yapılan açıklamada, enerji sektörü, teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte müşterilerine abonelik, fatura ödeme, borç sorgulama ve güvence bedelini kolayca ödeyebilme gibi alanlarda zamandan tasarruf eden uygulamaları hayata geçiriyor.

Bu kapsamda 5 milyonluk bir nüfusa hizmet veren Limak Enerji, “fastPay mobil” uygulamasıyla müşterilerine yüzde 5 indirim sağlıyor.

Söz konusu indirim tutarı, kullanıcının “fastPay” bakiyesine yükleniyor. 150 liraya kadar yapılan ödemelerde yüzde 5 indirim olanağı tanıyan mobil uygulama ile müşteriler, indirimlerini “fastPay” hesabında biriktirerek, nakit olarak ATM’den çekebilecekleri gibi farklı faturalarını ödeme imkanına da kavuşuyor.

Müşteriler, uygulama içindeki diğer anlaşmalı kurum ödemelerini de biriken tutarlar ile gerçekleştirebiliyor.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşterilerine söz konusu uygulamayla ödeme yaptıklarında hem zamandan kazanma hem de indirimden yararlanma imkanı sunduklarını kaydetti.

Müşterinin işlem merkezlerine gelmeden, herhangi bir indirim sözleşmesi imzalamadan elektrik faturasını öderken indirimden yararlandığını belirten Aytac, “Müşteri memnuniyeti sektörde kalitenin artmasının anahtarıdır. Yatırımlarımızı planlarken en önemli paydaşımız olan müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını, müşterilerimize nasıl avantajlar sunabileceğimizi göz önüne alıyoruz. Müşteri memnuniyetini kurumsal kültür haline getiren şirketimizde, 2018 yılının sonunda müşteri memnuniyeti yüzdesini yüzde 90’ın üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.