30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Limak Enerji Yeşil Dönüşüm Ormanları Projesi İle Ödüle Layık Görüldü

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Limak Enerji’nin, faturalarda ve abonelik işlemlerinde kullandığı kağıtları doğaya yeniden kazandırmak amacıyla başlattığı Yeşil Dönüşüm Ormanları Projesi ödüle layık görüldü.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji’nin, faturalarda ve abonelik işlemlerinde kullandığı kağıtları doğaya yeniden kazandırmak amacıyla başlattığı her yıl 1.000 adet ağaç dikmeyi hedefleyen Yeşil Dönüşüm Ormanları Projesi’nin ilk durağı Çanakkale olmuştu.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD)’nin öncülüğünde topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan ve işbirlikleri imkanı oluşturan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin 10.’su gerçekleştirilerek ödül töreni yapıldı. Limak Enerji’nin projesi de ödüle layık görülenler arasında oldu.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde, sürdürülebilir kalkınma hedefine ulaşmak için tasarlanan projeler ödüllendirilecek ve Pazaryeri’nde sergilendi.  Ayrıca uzman isimler panellerde değerli bilgilerini katılımcılar ile paylaştılar.

TKSSD Hakkında:

TKSSD, CSR Europe’un Türkiye temsilcisidir. Derneğin öncü olduğu zirvede Dünya genelinde farklı iş görüşmeleri ile işbirliği gerçekleştirme imkanı sağlanıyor. Pazaryerine katılan şirketler ve KSS çözümleri CSR Europe ile paylaşılıyor ve tüm üye şirketlerin ortak olarak yararlanacağı bir platformda bu bilgilerin yayınlanması ve paylaşılması sağlanıyor. Avrupa’daki en büyük KSS işbirliği olan CSR Europe, 30’u Avrupa olmak üzere 40’tan fazla üye ülke ve toplamda 10000 üye şirket ile güçlü bir KSS işbirliği sunuyor.


İlgili Konular:

Limak Enerji, Yeşil Dönüşüm Ormanları Projesi’ni Çanakkale’de Başlattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.