30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Limak Enerji Uludağ Elektrik

“Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla yola çıkan Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 28.09.2012 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynı zamanda son kaynak tedarikçisidir.

Yatırımlarını Müşteri Memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla geliştirerek, enerji sektörünün öncü kuruluşu olmuştur. Farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeyi esas alarak, bilgi alt yapısını ileri teknolojiyle bütünleştirmekte ve müşterilerinin bilgiye daha kolay erişimini sağlamaktadır. Kalite Yönetim Sistemleri ve benimsediği EFQM modeli ile müşterilerine rahat, konforlu ve hızlı hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdürmektedir.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de I. Bölge Müdürlüğü, 8 Bölge Yönetmeliği, Genel Merkez Binası 100’ü aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. EPDK tarafından belirlenen, yıllık elektrik tüketimi 2000 kWh (Elektrik faturası aylık 68 TL ve üzeri) olan serbest tüketicilere indirimli elektrik satışını gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Ayrıca sosyal sorumluluğunun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle değer yaratmayı sürdürmektedir.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Adres : Çırpan mah. Uysal sk. No:40/1 Osmangazi / Bursa

Limak Enerji Uludağ Elektrik Telefon : 0 224 3 000 999

Limak Enerji Uludağ Elektrik Faks : 0 224 600 00 35

Limak Enerji Uludağ Elektrik E-Posta : halklailiskiler@limakuludag.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.