30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
kontek enerji


Legrand, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde elektrik tüketimine dikkat çekiyor

Tüm Dünya’da çeşitli etkinliklerle güneme getirilen Dünya Çevre Günü için Legrand Elektrik Tüketimine dikkat çekti.

Günümüzde hızla artan küresel sorunlar, şirketlerin en önemli gündem maddesi olarak karşımıza çıkıyor. Şirketler, bu farkındalıkla sürdürülebilirlik yönetimini çalışma kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görüyor. Gezegenimizin kaynaklarının sınırsız olmadığının bilinciyle tüm iş süreçlerini yöneten Legrand Grup 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde herkesi çevreye duyarlı olmaya ve doğa dostu ürünler kullanmaya davet ediyor.

 Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak, günümüz dünyasının artan küresel sorunlarına dikkat çeken Legrand, elektrik tüketimini azaltmak ve yüksek kalite enerji kaynağı sağlamak amacıyla elektrik tüketimi kontrolünün iyileştirilmesi için pek çok çözüm sunuyor.

Doğal kaynaklarımızı optimum kullanarak, tüm iş süreçlerini gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına ve kalkınmasına imkân verecek şekilde tasarlayan Legrand; faaliyet gösterdiği tüm coğrafyalarda enerji verimliliği ve düşük sera gazı emisyon değerlerine sahip enerji kaynaklarının kullanımına yönelerek, uyguladığı enerji yönetimiyle daha az sera gazı salınımı gerçekleştiriyor. Ayrıca iklim değişikliği problemiyle büyük tehdit altında olan günümüz dünyasının ihtiyaçlarına kulak veren Legrand, 2013 yılından bu yana tüm fabrikalarında çevrenin ve doğal kaynakların korunmasında büyük önem taşıyan alternatif yakıt ve hammaddeleri kullanıyor.

Legran ile yüzde 60′ a varan enerji tasarrufu

Öte yandan Legrand, hayata geçirdiği tüm ürünlerini de bu bakış açısıyla üretiyor. Legrand, varlık sensörlerinden ev otomasyon sistemlerine kadar sunduğu çözümlerle aydınlatmayı, ısıtmayı ve diğer enerji tüketim ekipmanlarını en az maliyetle en yüksek verimi almak için denetliyor ve programlıyor. Legrand, enerji tüketimini azaltmak ve ticari yapılara yapılan yatırımlar üzerinden elde edilen gelirleri en üst seviyeye çıkarırken enerji kalitesini artırmak için pek çok çözüm yolu sunuyor. Aydınlatma yönetimi ürünleriyle ofislerdeki gereksiz elektrik kullanımına son veren Legrand, yeşil prizler ile de gereksiz enerji tüketimini minumum seviyeye indiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir