30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


KTÜN Enerji Merkezi İle İlgili Yönetmelikte Değişiklik Yaptı

KONYA (Enerji Portalı) – Bugün yayımlanan Resmi Gazetede “Konya Teknik Üniversitesi Enerji Teknolojileri Araştırma, Geliştirme Ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” yayımlandı.

“Konya Teknik Üniversitesi Enerji Teknolojileri Araştırma, Geliştirme Ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” maddeleri şu şekilde:

MADDE 1 – 5/1/2020 tarihli ve 30999 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Konya Teknik Üniversitesi Enerji Teknolojileri Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinin adı “KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMALARI GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 1 inci ve 2 nci maddelerinde yer alan “Enerji Teknolojileri Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezinin” ibareleri “Enerji Teknolojileri Araştırmaları Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezinin” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 4 üncü maddesinde yer alan “Enerji Teknolojileri Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezini,” ibaresi “Enerji Teknolojileri Araştırmaları Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezini,” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 4 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 5 – Bu Yönetmelik hükümlerini Konya Teknik Üniversitesi Rektörü yürütür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.