Kotra Sigorta 09/04/2015 Tarihinde Antalya Merkez de faaliyete başlamıştır. Kotra Sigorta kurucusu Osman Tüken, 1980 Eskişehir doğumludur. Selçuk Üniversitesi, Teknik eğitim fakültesi mezunudur. Sigortacılık sektörüne 2003 yılında saha hasar hizmetlerinden başlamış olup, 12 yıldır sektörde hizmet vermektedir.

Sırası ile Otomotiv hasar onarım hizmetlerinde, Sigorta Ekspertiz Hizmetlerinde, Sigorta şirketlerinde ki hasar, teknik ve satış hizmetleri dallarında çalışmalar yapmıştır. Kariyerine Kotra Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’ nin kurucusu ve müdürü olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Temel misyonumuz ve çıkış noktamız; Sigortacılık sektöründe kariyerimiz boyunca kazandığımız tecrübeler ile sigortalılarının risklerini doğru analiz edip, poliçelerinde gerekli olan teminatların verilmesini sağlamak ve sigortalılarının kendilerini daha güvende hissedecekleri ortamı oluşturmaktır. Tüm sektörlerin ortak sıkıntısı olan fiyat odaklı yaklaşım ile görmezden gelinen veya görülemeyen riskler için, sigortalılarında farkındalık oluşturmak ve gereksiz prim sarfiyatlarını önlemek başlıca prensiplerimizdendir. Bu çalışma vizyonu ile sigortalılarının güvenini kazanmış ve referansları bizzat sigortalıları olan bir işletme haline gelmeyi hedeflemekteyiz.


Meydankavağı Mah. Aspendos Bulvarı, Cemil Kurt Plaza

Kat:3 No: 56/302-303 Muratpaşa / ANTALYA

0242 2284455

0242 2284454

www.kotrasigorta.com.tr / info@kotrasigorta.com.tr