Evi’nizin çatısına Güneş Enerji Sistemi kurup kendi elektriğinizi üretmek hatta fazlasını satmak istermisiniz? Fiyat/performans hangi teklifler değerlendirilmeli, Konut Çatı Güneş Enerji Sistemleri (Solar) Yatırım / Yatırımcı Eğitimi’n debu sorularına birlikte cevap buluyoruz.

Çatı güneş enerji sistemlerinde artık yeni bir dönem başlıyor. Evinize 10KW a kadar solar enerji sistemi kurup elektrik ihtiyacını karşılayıp fazlasını satabileceksiniz . Hem de vergilerden muaf olarak !

Birçok yeni firma açılacaktır , bizce çatılara solar sistemlerinin (Güneş enerji sistemleri) evlerde kurulması tıpkı sobalardan doğalgaza dönüşler gibi hızlı olabilir. Sizde bu süreçler hakkında bilgi sahibi olup, doğru kararlar verebilirsiniz ve çatınızda güneş enerjisinden elektrik üretip satabilirsiniz.

Çatılarda Güneş Enerji Sistemleri nasıl çalışır?, size en uygun çözüm nedir ? ,maliyet ne olur ? noktasında ; yarım günlük eğitim sizi bilinçlendirir ve en doğru tercihi yapabilmenizi sağlar ve karar verebilecek bilgilere sahip olursunuz. Genelde sorularımızı hep ürünü satın alacağımız kişilere sorarız , bu sizce ne kadar doğru ?

Yarım Günlük Solar (Güneş Enerjisi) Enerji Sistemi Eğitimi : Size doğru ürünleri seçmeyi, yatırımınızın size ne kadar kazandıracağını hesaplamayı öğretir. Sonrasında çatınıza solar panel yerleştirip elektrik üretimi sizin için uygun mu değil mi karar verebileceksiniz.

 

Eğitim detayları :   Her hafta  :      Salı        Perşembe       Cumartesi  

13:30 -17:30 saatleri arasında düzenlenir (soru cevap kısmı  ile 18:00 e kadar uzayabilir)

Her eğitim en fazla 6 kişi ile gerçekleştirilir

Teorik bilgilerin yanı sıra pratik olarak’ta Güneş’ten nasıl enerji sağlandığı Güneş Panellerinin nasıl kullanıldığı ve Sistemedeki diğer bileşenler kurulup uygulamalı olarak göstermektedir.