Türkiye’nin önde gelen mühendislik şirketlerinden biri olan Kontrolmatik’in ana faaliyeti yurtiçi ve yurtdışı kamu kuruluşlarına ve özel ticari kuruluşlara Enerji Santrallerinde, Elektrik İletim ve Dağıtım Tesislerinde, Petrol, Gaz, Şeker, Gübre, Kâğıt, Çimento, Maden vb. Endüstriyel Proseslerde, Ulaşım sektöründe altyapı projeleri için Operasyonel Teknoloji Çözümleri sunmak, Operasyonel Teknoloji paketlerinin Enformasyon Teknolojileri ile Entegrasyon proje ve yazılımlarını gerçekleştirmek, yukarıdaki tesis ve sektörlerin tüm elektrik, elektromekanik, mekanik, konstrüksiyon ve yapı işleri ile koruma, kontrol, izleme, yazılım, haberleşme altyapıları, siber güvenlik ihtiyaçları için temel tasarım kapsamlarından başlayıp işletmeye alınmasına kadar gerekli tüm mühendislik, tedarik, inşa, test ve devreye alma hizmetlerini uçtan uca, anahtar teslim tek bir çatı altında sunmak ve gerçekleştirmektir.

Kontrolmatik bu sektör ve pazarlarda faaliyetleri doğrultusunda teknolojiler geliştirmekte, sektöründe öncü uluslararası şirketler ile uzun süreli çözüm ortaklıkları kurarak büyük sistem entegrasyonu projeleri gerçekleştirmekte ve kendine ait tasarım, yazılım, ürün ve çözümler ile uçtan uca ve anahtar teslim ürün, hizmet ve sistemlerin satışlarını gerçekleştirmektedir.

Şirket, kurulduğu günden günümüze kadar dinamik ve profesyonel kadrosu ile görece çok kısa bir sürede Afrika, Asya ve Ortadoğu olmak üzere 3 kıtada yer alan 20’den fazla ülkede aktif olarak proje gerçekleştirmiştir. Bu ülkelerden başlıcaları Irak, Afganistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan, Kenya, Etiyopya, Nijerya, Burkina Faso, Malavi’dir.

Müşteri odaklı, yüksek profesyonel standartlar, toplam taahhüt, yüksek verimli olması dolayısıyla KONTROLMATİK projeleriniz için ideal bir çözüm ortağıdır.


Kontrolmatik İletişim

Adres: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. No:12-B/154  Esenler – İSTANBUL

Tel: 0090 212 659 24 41

Web Sitesi: www.kontrolmatik.com

Mail: info@kontrolmatik.com