30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Kontek’ten Enerji Alanında En Yeni Haberler!

İZMİR (Enerji Portalı) – Kontek, enerji alanında çalışmalarına son gaz devam ediyor!

Alanında mükemmel işlere imza atan Kontek, yaptığı çalışmalarla ilgili en güncel haberleri şöyle sıraladı:

Daikin GES projesinin geçici kabulü yapıldı!

Daikin, Sakarya Hendek ilçesindeki üretim tesislerinde, çatı güneş enerjisi kurulumunun EPC işleri içinKontek’in solar birimi olan Konar ile anlaştı! 5.78 MWp’lik büyüklüğü ile şu ana kadar, Türkiye’deyapılmış en büyük çatı projelerinden birisi olan projenin geçici kabulü yapıldı!

Baltech GES Projesi hızla devam ediyor!

Baltech Grup ile 14 MWp Lisanslı Taşkesiği GES Projemizin altyapı işleri tamamlandı, üst montaj işlemleri hızla devam ediyor!

ESCO Projelerimiz başlıyor!

ESCO iş modelimiz ile enerji maliyetlerini azaltmak isteyen fabrikalar ve işletmeler için enerji verimliliği hizmetleri veriyoruz. Ön çalışma, niyet mektubu, analiz ve projelendirme, ölçme ve doğrulama gibi aşamalardan oluşan ESCO enerji verimliliği proje çalışmalarına başladık! ESCO ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız!

Hibrit Enerji Santralleri çalışmalarımızı tamamladık!

GES ile entegre Hibrit santralleri destekler nitelikte olan saha belirleme usul ve esasları resmi gazetede yayınlandı ve başvuru süreci başladı. Hibrit enerji santralleri çalışmalarımızı tamamladık. Hibrit enerji santralleri videomuzu izlemek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız!

Uçak Tekstil GES Projemiz ile fabrika çatılarında temiz enerji !

Uçak Tekstil 7.1 MWp’lik GES projemiz Eylül ayında başlıyor! Uçak Tekstil’in önce Aydın Söke OSB’de yeni hizmete açılan fabrikasının, daha sonra da Torbalı fabrikasının çatısına toplamda 7.1 MWp GES Tesisi kurulacak!

Kompresör uygulamaları ile OEM’lerde daha güçlü ve yenilikçi çözümler!

Geleneksel çözümlerin aksine, INVT GD300-21 serisi sürücüler ile vidalı kompresör makinalarında hem vida hem de fan motorlarında ayrı kontrol algoritmaları ile yenilikçi çözümler!

Yeni Websitemiz yayında!

Tek bir çatı altında birleşen Kontek’in 5 birimini bünyesinde barındıran yeni tasarımı ile daha hızlı ve dijital web sitesi yayında! Yeni websitemizi www.kontekenerji.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.