30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Kombinizin Ömrü Ve Bakımı İçin Yetkili Servislerin Önemi

Enerji kaynaklarının hem insan yaşamı hem doğa için en verimli haliyle kullanılmasının önem kazandığı dünyada, kombinizin ömrünü uzatmak, aile bütçenize katkı sağladığı gibi, yenilenebilir enerji kaynaklarını da koruyor. Yaşam alanınız için en doğru cihazı seçmeniz, bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız ve enerji tasarrufunu artıran kullanım talimatlarına uymanız, düşük faturalar, daha verimli bir ısınma ve konfor anlamına geliyor. Her yıl düzenli olarak yapılan kombi bakımlarında, kombi yetkili servis hizmetlerinin niteliği de işte bu nedenle en az kombinizin kalitesi kadar önemli. Isıtma sistemleri ve estetik kombi tasarımlarında modern evlerin tercihi olan Buderus, enerji tüketiminde inovatif çözümler sunarken yaygın teknik servis ağı ve güçlü müşteri ilişkileriyle faaliyet gösterdiği günden beri kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Kombinin mucidi Buderus, satış sonrası kombi yetkili servis desteğiyle de hızlı ve garantili çözümler üreterek fark yaratıyor. Peki kombi kullanıcılarının bir yetkili servisten beklemesi gereken hizmetler neler? Kombi alırken ve kullanım sırasında ihtiyacınız olan destek kalitesinden emin olmanız neden bu kadar önemli? İşte kombinizin ömrünü uzatırken ısınma ve sıcak su konforunuzu artıracak kombi yetkili servis hizmetlerinde olması gereken özellikler…

Cihazınızın Ömrünü Uzatacak Periyodik Kombi Bakımı Nasıl Olmalı?

Hangi model olursa olsun, her yıl periyodik olarak yaptıracağınız bakımlarla kombinizin performansını artırabilirsiniz. Kombi yetkili servis ekibi, kombinizin parçalarını temizler, gereken durumlarda tamirini ya da değişimini yaparak alacağınız verimi yükseltmeyi amaçlar. Buderus kombi yetkili servisi, bu periyodik bakımlara ek olarak petek temizliği ve bakımını da yıllık bakım programına dahil ediyor. Kombinizin su sızdırmazlığı, iç ve dış aksamında biriken toz ve kirin temizlenip emniyet kontrolünün yapılması ise hem yakıt tüketimini düşürmek hem de güvenliğiniz için önemli. Kombi yetkili servisi, kombinizin baca çekişini ve gaz ayarlarını da kontrol eder. Tüm bu bakımların yanı sıra kombi ve petek performansınızı yükseltmek için alacağınız önlemler konusunda danışmanlık sağlayan Buderus, olası arıza durumlarında da her an ulaşabileceğiniz müşteri servisi ile hizmet veriyor. 

Kombi Yetkili Servisiniz Garanti Süresinizi Uzatma İmkanı Sunuyor

Kombinizin periyodik bakımını ücretsiz yaptırmanızı sağlayan garanti süresini uzatma imkanı, kombinizin tamir gerektirdiği zamanlarda da ekstra ücret ödemeden yararlanabileceğiniz hizmetler sunuyor. Buderus’un yüzlerce yıllık üretim faaliyetlerinde prensip edindiği kullanıcı odaklı ürünler ve çözümler yaratma felsefesi, kombi yetkili servis ağı ve müşteri ilişkilerinde de güven ve konforu yaşam alanlarına taşıyor. Kombinizin bakım süreçlerindeki desteğini ek garanti süresi avantajlarıyla da sürdüren Buderus, satın alınan bir kombinin ilk günkü performansını yıllarca korumasını hedefliyor. Kullanıcılarına sunduğu ek garanti teklifleri, kombinizin uzun yıllar boyunca enerji kaynaklarını verimli kullanmasını, olası arızalarda ek ücret ödemeden tasarruf etmenizi sağlıyor. Buderus kombi yetkili servis ve müşteri hizmetlerinden talep edeceğiniz ek garanti ile cihazınızın standart garanti süresine ek olarak 4 yıla kadar ücretsiz hizmet almanız mümkün. Bu sayede ek garanti süreniz kadar ücretsiz yıllık bakım avantajından da yararlanabilirsiniz. Enerji tasarrufunuzu ve bütçenizi koruyan bu uygulama ile kombinizin bakım ve onarım giderlerini azaltabilir, ısınma konforunuzu artırabilirsiniz.

Kombi Yetkili Servis Ağının Genişliği Güven Ve Çözüm Sağlıyor

Kombi üreticinizin yetkili servis sayısı, teknik ekibin tecrübe ve bilgisi, cihazınızı kullanırken en yüksek performansı almanın güvenini yaşamanız açısından önemli. İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi ise ihtiyacınız olan desteğe ve çözüme ulaşmanızı sağlıyor. Buderus, Türkiye’nin hemen her yerine yayılan 242 kombi yetkili servis firması ve 814 servis teknisyeni ile karşılaşacağınız her soruna kısa sürede etkili çözümler üretiyor. Yetkili servis ağının genişliğinin yanı sıra Buderus yetkili servis personellerinin teknik donanımı da ayrıcalıklı bir hizmet almanızı sağlıyor. Buderus, tasarladığı geleceğin ısıtma sistemleri ile bilgisini, tecrübesini ve desteğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Buderus kombi yetkili servis desteğini alarak yaptıracağınız her bakım ve onarım, karbon ayak izinizi azaltan, ailenizin bütçenizi ve doğal enerji kaynaklarını koruyan ısınma sistemleriyle tanışmanız anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.