30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


KOJENERASYON ve TRİJENERASYON ENERJİ SİSTEMLERİ

Merhaba Firmamız Yeni Kurulacak veya Kurulmuş İşletmesine devam eden ; Fabrikaların,Otellerin,Avm’lerin ve Konut Projelerin Elektrik,Sıcak Su ve Soğuk Su , ihtiyaçlarını tek bir sistemden besleyerek Elektrik Faturalarında ; Projelerinizin uygunluğuna göre %40 lara varan tasarruf sunmaktadır.Örnek olarak Devletin Avm’lere şu anda uyguladığı kwh’ni 0,52 kuruş’luk tarifeye karşılık , bizim sistemimiz 0,36 kuruş’tan aynı Enerji ihtiyacını karşılamaktadır.Sistemimiz kendisini ortalama 2 sene amortisman etmektedir.Finansman olanaklarıda sunuyoruz.Mevcut bir fabrika veya işletmeniz var ise Sistemimizi , İşletmenize uygun iyileştirme proje kapsamında değerlendiriyoruz.Daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibat kurunuz.İyi çalışmalar.

 • Ahmet ÇANAKCİ
 • akifermuhendislik@gmail.com
 • 05076046266
 • 17-11-2018

1 Yorum

 • Ahmet bey merhabalar..
  Ben de Ahmet Metin..
  Tasarruflu enerji kullanım sistemleri…
  Ges mekanik montaj kurulum sistemleri..
  vs…teknik konularda satış agi olusturacak
  hem bireysel mühendislik calismam oldu hem de bilgi kısırlığı olan zikrettiginiz isletmelere sistem ve proje presantasyonu yaptık…Su an 10 mw gücünde ges santralinin devir finans ve kurulum. konularinda son aşamaya geldik..
  konu musbet yada menfii de olsa sizinle tanışıp teknik satış …mevzuularını görüşmek isterim..
  yarin 0532 162 86 45 nolu whatsAAp hattıma görüşebilme tarih ve iletişim bilgilerini gönderebilirseniz mutlu olurum.Ankara İzmir Istanbul Adana olmak üzere teknik mekanik montaj da çalıştığımız mihendis gruplarını da hareketlendirebiliriz…
  diye düşünüyorum..
  selam ve dua ile kalınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.