30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
kontek enerji
teksan

teksan

“Kamu Binalarında Enerji Verimliliği” Toplantısı Yapılacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi” kapsamında toplantı yapılacağı duyuruldu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan duyuru:

“EVD’ler, Enerji Etüt Şirketleri ve ETKB’nin Eğiticilerinin Teknik Kapasitesinin Geliştirilmesi” ve “EVD Piyasasının Güçlendirilmesi, Enerji Verimliliği Finansmanı ve EVD’lerin Kamu Sektörüne Yönelik Kapasitesinin Geliştirilmesi” başlıklı danışmanlık hizmetleri için bilgilendirme toplantısı yapılacak.

“Energy Efficiency in Public Buildings Project (EEPBP) – Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi” kapsamında “EVD’ler, Enerji Etüt Şirketleri ve ETKB’nin Eğiticilerinin Teknik Kapasitesinin Geliştirilmesi” ve “EVD Piyasasının Güçlendirilmesi, Enerji Verimliliği Finansmanı ve EVD’lerin Kamu Sektörüne Yönelik Kapasitesinin Geliştirilmesi” başlıklı danışmanlık hizmetlerinin kapsamı ve ihale süreci hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere 8 Eylül 2020 tarihinde saat 10.00’da elektronik ortamda bir toplantı gerçekleştirilecek. 

Toplantıya katılım sağlayacak danışmanlar, 7 Eylül 2020 mesai bitimine kadar dia2@enerji.gov.tr adresine e-posta gönderebilirler. 

İlan metnini indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir