30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Kamu Binaları İçin Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmeti Alınacak!

ANKARA (Enerji Portalı) – Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Uygulamaları Projesi (Energy Efficiency in Public Buildings Project, EEPBP)” kapsamında “Kamu Binalarının Yenilemeleri için Teknik Yardım Sağlanmasına Yönelik Danışmanlık Hizmeti” satın alınacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın enerji verimliliğini ülke çapında artırmak ve kamuda tasarruf sağlamak amacıyla birlikte yürütmüş olduğu çalışmalardan biri olan “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Uygulamaları Projesi”. Bu proje için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından uzman kişilerden danışmanlık hizmeti alınacağı bildirildi.

Söz konusu hizmet alımı için işin kapsamı, hedefleri, aranan yeterlilik kriterleri ve başvuru koşulları hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

İlgi Beyanı için enerjiportali.com//wp-content/uploads/2019/12/İlgi-Beyanı.docx Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Şartlar için enerjiportali.com/wp-content/uploads/2019/12/Kamu-Binalarının-Yenilemeleri-İçin-Teknik-Yardim-Sağlanmasına-Yönelik-Danışmanlık-Hizmeti.docx Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

İlgililerin en  20 Aralık 2019 tarihi saat 17:00’ye kadar iş tanımında (TOR) yer alan başvuru yöntemlerine göre başvurularını iletmesi gerekiyor.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.