Kadoil, iki gün süren ‘Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi’ni Türkiye genelindeki bölge müdürleri ve yönetim kadrosunun katılımlarıyla İstanbul’da gerçekleştirdi.

Kadoil 21’inci Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi 8-9 Aralık tarihlerinde İstanbul Shanti Zekeriyaköy’de kapsamlı toplantı ve etkinliklerle gerçekleşti. Büyük ilgi gören zirvede, Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu, Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu başta olmak üzere Genel Müdür Yardımcıları, birim müdürleri, bölge müdürleri, satış ve yatırım ekibinin katılımıyla çeşitli oturumlar gerçekleştirildi.

Ülke genelinde 450’yi aşan bayi sayısı ile akaryakıt sektöründe ilk 10’nda yer alan Kadoil’in Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi’nde özellikle başarılı geçen 2017 yılının genel değerlendirilmesi yapıldı ve 2018 yılı için ana hedefler belirlendi.

Zirve kapsamında gerçekleşen satış gücü toplantısında 2017 yılı genel durumu detaylı bir şekilde ele alınarak, istasyon yatırımları yanında bayilerin elini kuvvetlendirecek satış projeleri, akaryakıt dışı gelirler ve istasyon verimlilikleri, inovatif projeler hakkında kapsamlı analizler yapıldı ve bayilerle olan iletişimin sürdürülmesi adına yapılacak çalışmalar ve Türkiye çapında istasyon ağını genişletecek hedefler belirlendi.

Genel Müdür Yardımcısı Volkan Hüner’in sunumuyla başlayan toplantıda 2017 yılı hedef gerçekleşmeleri ve yıl sonu genel durum değerlendirmesi yapılırken, 2017 yılında bayi satışlarında kaydedilen başarılı artış ve bayi başına satış konuları üzerinde duruldu.

2018 yılında ülke genelinde gerçekleştirmeyi planladığı yeni bayi hedefinin ele alındığı toplantıda, Kadoil markasının tüm bölgeler başta olmak üzere şehir merkezi lokasyonlarında yeni bayileri bünyesine dahil etmesi temel büyüme stratejisi olarak sonuçlandırıldı. Bununla birlikte büyüme stratejisi doğrultusunda yapılacak yeni proje ve yatırımlar ile 2018 yılının temel yol haritası belirlendi.

Ayrıca, LPG Otogaz sektöründe faaliyet gösteren otogaz markası KadoGaz’ın tüm Kadoil istasyonlarında tüketicilerle buluşturulması kararlaştırırken, 100’ü aşan KadoGaz bayi sayısını arttırmak için de yeni stratejiler üzerinde duruldu.

Satış Müdürü Alper Karaeminoğulları’nın sunumu ile devam eden toplantıda, Kadoil bayileri mercek altına alındı, faaliyette olan bayi sayıları ile satışları değerlendirildi. Bölge müdürleri, sorumlulukları altında bulunan bayiler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen’in de sunum yaptığı toplantıda; madeni yağlar, proje ve yatırımlar, kurumsal iletişim ve pazarlama, istasyon denetimleri ve marka yatırımları,  inovasyon, ve insan kaynakları projeleri aktarılırken, detaylı olarak son sistem ve son teknoloji ile geliştirilen taşıt tanıma sistemi Kadomatik ve yakıt ekonomisinde yüksek performans sağlayan yeni ürün Ecomax ile ilgili konularla devam etti. Toplantı, soru ve cevaplar ile interaktif şekilde geleceğe yönelik hedefler için detaylı analizlerin yapılmasıyla son buldu.

Kadoil’in 2017 yılı hedefleri başarıyla gerçekleşti

21’inci ‘Kadoil Satış Gücü Toplantısı’nın sonunda Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu genel bir değerlendirme yaparak, geçen yıllarda gösterdikleri başarıyı 2017 yılında da arttırarak sürdürdüklerini ve 2017 yılı hedeflerlerini olumlu sonuçlandırdıklarını ifade ettiler. Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Volkan Hüner toplantının çok verimli geçtiğini belirterek bir sonraki satış gücü toplantısının da başarılı ve verimli olması dileğinde bulundu, zirveye ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür etti.

Çeşitli etkinliklerin gerçekleştiği zirvede tüm katılımcılar yıl sonu yemeğinde bir araya gelerek başarılı bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadılar.

Kadoooğlu Holding’in 40’ıncı kuruluş yılı kutlandı

Daha sonra Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu başta olmak üzere tüm yönetimin hazır bulunduğu zirvede Kadooğlu Holding’in 40’ıncı kuruluş yılı kutlandı, bu vesileyle 40’ıncı yıl pastası kesildi.

Zirveye ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkürlerini ileten Tarkan Kadooğlu, 2017 yılını güzel ve başarılı bir şekilde sonlandırdıklarını ifade etti ve 2018 yılının tüm Türkiye’ye ve Kadooğlu Holding’in tüm çalışanları için sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl olması dileğinde bulundu.