30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Kaco New Energy Servis

Kurulum, Devreye alma ,Bakım ve Eğitim Hizmetleri

KACO new energy, 1950 yılından beri üretim yapmakta olduğu ve solar evirici ekipmanlarının kurulum ve bakımıyla , güçlü servis ağı ile hizmet vermektedir.

AR-GE olarak 1953’te dünyanın ilk tristör kontrollü eviricisini üreten KACO, 1998’de  KACO Gerätetechnik GmbH olarak isim değişikliği yaparak ilk transformatörsüz PV evirici sistemini üretmiştir.

KACO new energy güneş enerjisi PV sektöründe öncülüğünü koruyarak, dünya çapında 12 den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyet göstermiş olduğu ülkelerde ilk olarak servis ağını genişletmeyi amaçlayan KACO, gerek ARGE si sayesinde yeni ürünlerin tasarlanmasıyla, gerekse tüm dünyadaki servis ve satış ağı ile PV sektöründe öncü gelişmeler kaydetmiştir.

Türkiye’de bulunan Satış ve Servis ağı 2014 te kurulmuş olup, her yıl büyüyen kadrosu ile Güneş enerjisi tesislerine servis ,bakım ve eğitim desteği vermeye devam etmektedir. KACO ;Uzman ve Eğitimli kadrosu ile PV Tesislerinde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım hizmetleri için 7/24 destek hattına sahiptir.

KACO new energy Türkiye olarak verilen hizmetler aşağıdaki gibi özetlenebilir ;

  • Proje Planlama ve Tasarım Destekleri
  • Önleyici Bakım ve Denetleme Hizmetleri
  • Sözleşmeli Periyodik Bakım Hizmetleri
  • Devreye alma ve Kalibrasyon Hizmetleri
  • Saha Tamir ve Yedek Parça Hizmetleri

Türkiyede bulunan servis noktaları ve stok gücü sayesinde, PV santrallerinizde yaşanabilecek sorunları, her daim hazır yedek parça desteği ile çözüme ulaştırmak , KACO Servisinin birincil görevidir.

Garanti İçi Desteklerin yanısıra Garanti Süresi Tamamlanmış cihazlar için, extra bakım ve tamir hizmetleri ile Müşterilerimizi yarı yolda bırakmamak üzere yola çıkmış bulunmaktayız.

KACO new energy Hakkında:

Almanya Neckarsulm merkezli KACO new energy, şebeke beslemeli (bağlantılı) güneş enerjisi eviricilerinde dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. Ürün dizisi, bir aile evi için tasarlanmış olan tek üniteden başlayarak, megawattlarca elektrik üreten güneş enerjisi tarlaları için tasarlanan tam sistemlere kadar olan bütün güç aralığını kapsar. 1999’dan beri KACO new energy, 12 gigawatt’lık bir kümülatif güç ile evirici tedarik ediyor. Bu kapsamda, PV (fotovoltaik) iç tüketimini ve enerji depolamayı, şebeke yönetimine ilişkin cihazları, şebeke ölçekli projelere yönelik ürünlerle, katma değerli servisleri de kapsayacak şekilde genişletilmiştir. KACO new energy fotovoltaik endüstrisinde CO2-nötral üretimini başaran ilk şirkettir. 2014 yılında, aile şirketi, 1930’ların sonunda ilk evirici üreticilerinden biri olan geçmişteki ana şirketin 100. doğum gününü kutladı. Daha fazla bilgi için www.kaco-newenergy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.