Türkiye’de Güneş Enerji Sektörü Hızla büyüyor. Sektörün Güçlü isimlerinde JFY İnverter ve UPS Sistemleri Türkiye’deki pazar ve Gelişmeler doğrultusunda Türkiye’de Faaliyet göstermeye başladı.

 Güneş Enerji sektör Türkiye’de ksıa süre içinde rekor seviyede büyümeler kaydetti. JFY inverter ve Ups Sistemleri de Türkiye’yenin geleceğine güvenerek Türkiye pazarına girdi. Mart 2018’den itibaren Türkiye pazarına giren firma Sağlam adımlarla satış ve satış sonrası servis ağını oluşturmaya başladı. Yakın zamanda Türkiye ofisi ve Türkiye deposunu da kuracak olan JFY Türkiye Yetkilileri, JFY ‘ nin tüm dünyada edindiği tecrübe ve bilgi birikimlerini Türkiye ye aktaracaklarını belittiler.

JFY Çin’in E nbüyük Solar Fuarı SNEC Fotovoltaik Enerji Fuarında Büyük Bilgi Gördü 

Dünyanın En büyük Güneş Enerji Fuarı SNEC Fotovoltaik Enerji Fuarında JFY’ye büyük ilgi vardı. Geçtiğimiz hafta Çin Şangay’da organize edilen SNEC Fotovoltaik Enerji Fuarı 220.000 kişinin üzerinde bir katılımla tamamlandı. Solar sektörünün büyük küçük bir çok oyuncusunun yeraldığı fuarda JFY geniş ürün gamı, Çin ve Avrupa da oldukça tercih edilen bir  marka olarak büyük ilgi gördü.

JFY fuarda son teknoloji ürünlerini ve hizmetlerini tanıtırken Türkiye’de hizmet vereceğinin ön lansmanını da gerçekleştirdi.

JFY Çin’de en büyük inverter tedarikçilerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Ürün gamında 1kw dan 100 kW a kadar inverter çeşitleri bulunan firma On grid , off grid ve sulama pompa inverterleri dahil olmak üzere tüm solar sektöründe inverter ihtiyacı olan her kesime hitap edebilecek bir portföye sahip. Hollanda , İngiltere başta olmak üzere Avrupa’nın bir çok yerinde depoları ve satış ofisleri ile hizmet veren firma asıl kendi Ar-Ge birimi ve yeni nesil ürünleri ile dikkat çekiyor. JFY Türkiye Ülke Müdürü Mehsut Muhiti solar konusunda ki bilgi birikimi ve deneyimlerini kullanarak Türkiye’de faaliyetlerine başladı.

Yeni üyemiz JFY Türkiye’ye, Hem Türkiye hem de Enerji Portalı Ailesine hoş geldiniz diyerek başarılar dileriz.

JFY Tech Türkiye İrtibat Bilgileri

JFY Tech Türkiye Ülke Müdürü: Mehsut Muhiti
Mehsut Muhiti Telefonu: 0546 443 10 06