30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İZODER, Seminerlerine Bursa’da Devam Ediyor

BURSA (Enerji Portalı) – Anadolu’da ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’ düzenlemeye devam eden İZODER, 2019’un üçüncü seminerini Bursa’da gerçekleştiriyor.

İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri-Bursa’yı; Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile 27 Haziran Perşembe günü Bursa Almira Otel’de düzenliyor. Seminere, kamu ve sektör temsilcileri ile alanında uzman isimler konuşmacı olarak katılım sağlayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliği protokolü çerçevesinde ülke genelinde yalıtım bilincini artırmak, kamu ile sektör temsilcilerini buluşturmak ve vatandaşlara çözüm önerileri sunmak amacıyla şimdiye kadar 11 ilde “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri”ni düzenlediklerini belirten İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen şunları paylaştı:

“Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz seminerlerin gördüğü yoğun ilgi, Anadolu’ya açılma stratejisinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Bursa da bu stratejimizin en önemli halkalarından biridir. Gerçekleştireceğimiz seminerle amacımız, yalıtım sektörünün tüm bileşenlerini ve taraflarını bir araya getirerek, yalıtım bilincini artırmak ve farkındalık yaratmaktır.”

Bonus, Filli Boya/Capatect, İzocam, Mardav, MegaBoard, ODE, Onduline, Terrawool, Weber sponsorluğunda düzenlenen seminerde; öğretim üyeleri, mimar, mühendis ve STK temsilcilerinden oluşan sektörün tüm bileşenleri ve tarafları bir araya gelecek.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.