30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İZODER, Yalıtım Seminerlerine Devam Ediyor!

ESKİŞEHİR (Enerji Portalı) – İZODER, sürdürülebilir bir gelecek için “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri” ne Eskişehir ile devam ediyor.

İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) dördüncüsünü Eskişehir’de gerçekleştireceği seminerde, insan güvenliğini ve çevre sağlığına duyarlı yapılarla, yaşam kalitesi ve konfor koşullarının arttırılmasını sağlamayı planlıyor. Dernek bu etkinlik ile yaşanılabilir bir dünya ve Türkiye genelinde yalıtım bilincini artırmak, kamu ile sektör temsilcilerini buluşturmak amacıyla vatandaşlara çözüm önerileri sunacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliği protokolü çerçevesinde şimdiye kadar 11 ilde “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri”ni düzenlediklerini belirten İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz seminerlerin gördüğü yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Gerçekleştireceğimiz seminerle amacımız, yalıtım sektörünün tüm bileşenlerini ve taraflarını bir araya getirerek, yalıtım bilincini artırmak ve farkındalık oluşturmaktır.” dedi.

İZODER, “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri-Eskişehir”i; Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile 19 Eylül Perşembe günü Eskişehir Tasigo Hotels Bademlik Termal’da gerçekleştirecek.

Bonus, Filli Boya/Capatect, İzocam, Knauf Insulation, KYK Yapı Kimyasalları, MegaBoard, ODE, Onduline, Ravaber, Terrawool sponsorluğunda düzenlenen seminerde kamu ve sektör temsilcileri ile alanında uzman isimler konuşmacı olarak katılacak ve öğretim üyeleri, mimar, mühendis ve STK temsilcilerinden oluşan sektör paydaşları bir araya gelecek.

Kayıt için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.