Enerji Portalı
  • Home
  • Haberler
  • İzodem Demircan Kompozit ve Silikon A.Ş. “Modern Polimer Kompozit Malzeme Kullanımı İle Alçak, Orta ve Yüksek Gerilim Ürünleri İmalatı” Yapacak
Elektrik Haberler

İzodem Demircan Kompozit ve Silikon A.Ş. “Modern Polimer Kompozit Malzeme Kullanımı İle Alçak, Orta ve Yüksek Gerilim Ürünleri İmalatı” Yapacak

İzodem Demircan Kompozit ve Silikon San Tic. A.Ş. söz konusu alçak, orta ve yüksek gerilim sistemleri için Ankara İli, Sincan İlçesi, Başkent OSB, 465 Ada 10 Parsel, 15H Blok, No:3 adresinde “Modern Polimer Kompozit Malzeme Kullanımı İle Alçak, Orta ve Yüksek Gerilim Ürünleri İmalatı” faaliyetini gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Bu kapsamda tesiste; alçak, orta ve yüksek gerilim sistemlerinde gerilim yükselmelerini engelleyecek özellikte mesnet, askı, gergi, kelepçe, katener ve diğer polimer izolatörler, pin izolatörler ile iç ve dış mekan için alçak ve orta gerilim parafudrları, demiryolları için AC DC parafudrlar, orta gerilim polimer transformatör bushingleri, orta gerilim kablo aksesuarları ve paratonerler gibi birçok elemanın üretimi gerçekleştirilecektir.

Projenin inşaat aşamasında 10 kişinin çalıştırılması planlanmaktadır. Proje inşaat çalışmalarının yaklaşık 6 ayda tamamlanması planlamaktadır. Tesiste işletme aşamasında 2 vardiya halinde 16 saat çalışılacak olup toplam 30 kişinin istihdam edilmesi planlanmaktadır. Proje kapsamında henüz inşaat çalışmaları başlamamış olup inşaatın tamamlanmasını müteakip makine ekipman temini ve üretim planlaması işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Related posts

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

İbrahim Kara

Prof. Dr. İbrahim Dinçer: “Türkiye Kendi Enerji Çözümlerini Üretmek Zorunda”

İbrahim Kara

Enerjisa’nın Konsolide Faaliyet Gelirleri Yüzde 58 Arttı

İbrahim Kara

Artan Karbon Fiyatları Temiz Enerjiye Geçişi Tetikleyebilir

Sahin Akman

TANAP’ın Desteği 140 Milyon Liraya Ulaşacak

İbrahim Kara

Petkim, MIT’nin Endüstriyel Bağlantı Programı Üyesi Oldu

İbrahim Kara

Yorum Bırakınız