30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Istrade 2019, 29-30 Nisan’da Sizleri Bekliyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’nin konusunda tek etkinliği olan Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi “Istrade 2019”, 29- 30 Nisan 2019 tarihlerinde Raffles Otel’de gerçekleştirilecek.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz’ın konuşmalarıyla açılacak olan zirvenin bu yıl 4.sü düzenleniyor.

Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi enerji sektöründe günümüz gelişmelerini takip etmek, mevcut sorunlara alternatif çözümler aramak ve gelecekle ilgili beklentileri masaya yatırmak amacıyla enerji sektörünün profesyonellerini her yıl bir araya getiriyor. Yurt içinde ve yurt dışında katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın destekleriyle düzenleniyor.

Yurt içinde ve yurt dışından çok sayıda önemli katılımcının yoğun ilgi gösterdiği “Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi”, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve başta Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) olmak üzere TOBB, ELDER, ETD, PETFORM, EÜD, GAZBİR, GAZİD, PETDER, ADER, PÜİS, TABGİS, gibi Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları tarafından destekleniyor.

Bu yıl ele alınacak bazı konu başlıkları şu şekilde:

  • Enerjide Gelecek: Dinamik Talep
  • Enerji Piyasalarında Finansman
  • Türkiye’de Gaz Ticareti
  • Akaryakıt Ticareti
  • Bölgesel Doğal Gaz Ticareti
  • Elektrik Piyasalarında Ticaret ve Perakende
  • ETD Istanbul Traders Meeting

Etkinliğin ilk iki günün programı şöyle planlıyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.