30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 42 Öğretim Üyesi Alacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, 42 adet öğretim üyesi ihtiyacı olduğunu ilan etti.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, farklı birimlerinde farklı alanlardan 42 adet öğretim üyesi kadrosu açtığını ilan etti. Bu ilanlar içerisinde; Enerji Yönetimi ve Verimliliği Anabilim Dalı ile Enerji Sistemleri Bölümü için 1 adet Doçent kadrosu da yer alıyor. Söz konusu kadro; basınçlı döküm, yalıtım malzemeleri ve yalıtım teknolojileri alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Bu ilanlar içerisinde Isı Tekniği Anabilim Dalı ile Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü için 1 adet Profesör kadrosu da yer alıyor. Söz konusu kadro; enerji depolama ve yenilenebilir enerji kaynakları alanlarında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Rektörlükten yayınlanan ilan metninde şu ifadelere yer verildi:

“Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve İsparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme İle İlgili Değerlendirme Kriterleri hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmî Gazetede yayımlandığı tarih itibariyle 15 gündür.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşıyan Profesör ve Doçent adaylarının Başvuru Formunu düzenleyerek ekleri ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi adaylarının ise ilgili birime başvurmaları gerekmektedir.

NOTLAR:

-Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

-Başvuru Formalarına ve ayrıntılı bilgilere http://persdb.isparta.edu.tr internet adresi Doküman Arşivi bölümünden ulaşılabilir.

-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

-%20 kotası ile başvuru yapılabilecek Doktor Öğretim Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.”

İlanla ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.