30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ISK-SODEX 2018: HVAC-R Fuarı 7-10 Şubat 2018’de

Avrasya’nın en önemli ve en büyük iklimlendirme fuarı ISK-SODEX,  1997 yılından bu yana sektörün gelişimine rehberlik etmeye ve  HVAC-R sektöründeki yeniliklere ışık tutmaya devam ediyor.  7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan ISK-SODEX 2018, yeni yer ve yeni tarihinde, her zamankinden çok daha farklı ve güçlü bir deneyim vaad ediyor.

ISK-SODEX 2018: HVAC-R Fuarı Ne Zaman?

ISK-SODEX 2018: HVAC-R Fuarı fuarı 7-10 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

ISK-SODEX 2018: HVAC-R Fuarı Nerede Yapılacak?

ISK-SODEX 2018: HVAC-R Fuarı  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde organize edilecek.

Isıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat ve su arıtma konularında yeni ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarda Enerji Verimliliği ve Bina Otomasyon özel sergi alanları çerçevesinde yeni ürün grupları da bu yıl fuara dahil ediliyor.
Öte yandan, fuar yalnızca sergilenen yeniliklerle değil,  eş zamanlı olarak organize edilen ikili iş görüşmeleri ve konferans programlarıyla da sektör için büyük katkı sağlıyor. Uluslararası satın almacıların Türk ihracatçılarla bir araya geldiği ikili iş görüşmeleri organizasyonu, yeni iş bağlantıları ve anlaşmaları için önemli fırsatlar yaratıyor. 10’dan fazla yerli ve yabancı sektör derneği ile işbirliği içinde hazırlanan ve konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı konferanslar ise sektördeki güncel konuların tartışılması adına önemli bir platform sunuyor.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından ISKAV, DOSIDER, İSKİD, İZODER,  TTMD, POMSAD, SOSİAD, ESSİAD, MTMD ve KBSB işbirliği ile iki yılda bir düzenlenen ISK-SODEX fuarının 2016 etkinliğine 47 ülkeden 1294 firma katılım göstererek, 83.764 ziyaretçi ile bir araya gelme fırsatı elde etmişti. 2018 yılı ise Deutsche Messe’nin 100’den fazla ülkedeki temsilcilikleri ile yürütülen özel ziyaretçi çalışmaları; hedef pazarlarda yürütülen profesyonel satın almacı programı; dernek, ticaret odaları ve medya kuruluşları  ile gerçekleşen işbirlikleri  ve  farklı illerden 100’ün üzerinde Anadolu heyeti ile bu başarının daha da güçlenerek devam edeceğine işaret ediyor.

Fuara henüz 7 ay olmasına rağmen, fuar alanının yüzde 50’sinin satışının tamamlandığına dikkat çeken Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel,  ” Yeni yer ve yeni tarihinde düzenlenecek olan ISK-SODEX Istanbul, hem katılımcılarımız hem de ziyaretçilerimiz için yepyeni fırsatlar sunacak,”diye belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.