30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İnosolar Enerji Sistemleri

2011 yılında yenilenebilir enerji sektöründe faaliyete başlayan İnosolar Led Aydınlatma ve Solar Enerji Sistemleri İsmet Ersoy ve Ogeday Baltacıoğlu ortaklığıyla kurulmuştur.

Kurucularının farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini uzman ve dinamik ekibiyle birleştiren İnosolar 42 yıllık tecrübesi olan Alman Wagner Solar ve panel partneri olarak da Solar World ile güç birliği yapmaktadır. Gaziantep İslahiye’de 25 MW AC ve 27.5 MW DC ile, tek alan içerisindeki lisanssız Güneş Enerji Santrali kurulumu yaparak yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren güçlü firmaların arasına kısa zamanda girmeyi başarmıştır. Aynı zamanda bu santralin 10 MW’lık kısmının yatırımcısı konumundadır.

Son olarak İzmir Tire 1.3 MW’lık GES projesini Aralık 2017’de faaliyete geçirmiştir. İnosolar’ın iş kolları arasında distribütörü olduğu sektör lideri Alman firmaların, panel, invertör ve montaj ekipmanları satışı da bulunmaktadır.

İnosolar Enerji Sistemleri Adres: Fevzipaşa mah. Çanakkale Küme evleri, no:20/1, Fevzipaşa, İslahiye, Gaziantep 27815, Turkey.
İnosolar Enerji Sistemleri Web Adresi :www.inosolar.com.tr 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.