30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İMA Group

İMA Group Holding çatısı altında, İma Group Investment Trade Finance, İma Group Yapı ve Proje Yatırımları A.Ş., Medikal Enerji İnş.Turizm Tic.Ltd.Şt ile; yatırıma değer her iyi fikre finansal destek ve yatırım ortaklığı sağlamak için başta Hong Kong olmak üzere ABD, İtalya , Luxemburg ve Avusturya gibi farklı ülkedelerde faaliyetini devam ettirmektedir.

Yönetim Kurulu başkanlığını Sayın Derya Bağcı’nın yaptığı İma Group, bugüne kadar başta Avrupa olmak üzere gerçekleşen bir çok proje ve kazanılan tecrübeler doğrultusunda her ülkenin karakteristiğine uygun çalışmalarını sürdürmektedir.

Global gücümüzle yatırım desteğine ihtiyaç duyan vizyon sahibi girişimcilerin ve şirketlerin projelerine ortak olarak iyi fikirlerin hayata geçirilmesini sağlama ve alanında öncü bir kurum olma vizyonumuz doğrultusunda faaliyet gösteriyoruz.

Genç ve dinamik nüfusu, aktif sermayesi ve geniş yatırım yelpazesi ile yenilikçi, karlı ve fark yaratan projelere imkan sağlayan Türkiye, grubumuz için ortaklık yapabileceğimiz projeler açısından çok elverişli bir ülkedir.

Türkiye’de geleneksel finansman kurumları olan bankaların kredi faiz oranlarının yüksek olması, bu yüksek maliyetli ve kısa vadeli fonları kullanarak uzun vadeli yatırımları finanse etmesi son derece güç ve imkansız bir durum yaratmaktadır. Gerekli sermaye desteği olmadığında çoğu fikir beklenen başarıyı elde edememektedir.

Sektör ayrımı yapmadan organik dayanışma içinde olup yatırımcılarımıza hem finansal destek sağlıyor hem de deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Yakın gelecekte Ortadoğu ve yakın Asya ülkelerinde de faaliyet gösterme amacıyla Türkiye’deki heyecan verici yolculuğumuza başlamış bulunmaktayız.

İMA Group Adres:  Sultan Selim Mahallesi Hümeyra Sokak No:7  Nef 09 B Blok K:8 D:171 Kağıthane/İstanbul
İMA Group Telefon: 0212 8017077
İMA Group Web Adresi: www.imagroup.com.tr
İMA Group e-mail: info@imagroup.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.