30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İki Üniversite Çok Sayıda Akademisyen Alımı Yapacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi farklı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Osmaniye Üniversitesi Rektörlüğü; 10.07.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Genel Kadro ve Usulü Hakkında 2 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 50/d maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) ve Araştırma Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, üniversitenin farklı birimleri için 12 adet Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi istihdam edecek. Söz alım kapsamında Kadirli Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü bünyesinde 1 Öğretim Görelisi alımı da yapılacak.

İlgili ilanı görmek için tıklayınız.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü de, 2547 Sayılı Kanun’un 23. 24. ve 26. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca ve TOBB ETÜ Akademik Personel Atama ve Yükseltme Esasları ve Uygulamalarında belirtilen asgari şartları haiz, tam zamanlı Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, üniversitenin farklı birimleri için 12 adet Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi istihdam edecek. Mühendislik Fakültesi Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği bölümü bünyesinde 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı bildirildi.

İlgili ilanı görmek için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.