30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İki Üniversite 41 Öğretim ve Araştırma Görevlisi Alımı Yapacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Ankara Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi, farklı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda Öğretim ve Araştırma Görevlisi alınacağını duyurdu.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin muhtelif birimleri için 2547 sayılı Kanun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalar da Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” in ilgili maddelerine göre 25 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacağı bildirdi.

Söz konusu ilanda Gama Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı’nda istihdam edilmek üzere 1 Öğretim Görevlisi aranıyor.

İlan hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ise, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda 16 Öğretim Üyesi alınacağını bildirdi.

İlgili ilanda Fizik ile Uluslararası İlişkiler bölümünde değerlendirilmek üzere 1’er Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

İlan hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.