30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İki Üniversite 31 Akademisyen Alımı Yapacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – İskenderun Teknik Üniversitesi ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi farklı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili maddeleri gereğince 12 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını bildirdi.

Söz konusu ilanda Dörtyol Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji bölümünde görevlendirilmek üzere 1 Öğretim Görevlisi alımı da yapılacak.

İlgili ilana ulaşmak için tıklayınız.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda 19 Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını bildirdi.

Bahse konu olan ilanda Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği bölümünde istihdam edilmek üzere 1 Araştırma Görevlisi alınacağı da belirtildi.

İlgili ilana ulaşmak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.