30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İki Üniversite 18 Akademisyen Alımı Yapacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Amasya ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi farklı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda akademisyen alımı yapacak.

Amasya Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin farklı birimlerinde değerlendirilmek üzere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23., 24 ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca 15 Öğretim Üyesi alımı yapılacağını bildirdi.

Söz konusu ilanda Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde istihdam edilmek üzer 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı belirtildi.

İlan duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü de 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile bu kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca ve 29.11.2018 tarihli Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Genel Kurulu’nda kabul edilen üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma ek koşullarını sağlamak kaydıyla 3 Öğretim Elemanı alınacağını duyurdu.

İlgili ilanda Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde değerlendirilmek üzere 1 Doçent alımı yapılacağı ilan edildi.

İlan duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.