30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


İki Kurumdan Kampanyaya Toplam 25 Milyon 61 TL Destek!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 20 milyon lira destek vereceklerini bildirdi. Oltan ve Köleoğlu Elektrik ve Enerji Üretimi A.Ş. de kampanyaya 5 milyon 61 TL bağışta bulunacaklarını açıkladı.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) olarak kampanyaya 20 milyon lira bağışta bulunacaklarını bildiren TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, şunları kaydetti:

TİSK camiası olarak büyüklüğümüzün ve sorumluluğumuzun farkındayız. Bu süreçte, her şeyin devletten beklenmemesi gerektiğini çok defa dile getirmiştik. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik bu kampanyaya, 20 milyon lira ile güçlü bir destek vereceğiz. Bu destekte TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfımız en ön safta yer aldı. Hassasiyet ve katkılarından dolayı yönetimine teşekkür ederim.”

Trabzon olması sebebiyle 61 TL daha…

Oltan ve Köleoğlu Elektrik ve Enerji Üretimi Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na şirketimiz Oltan Köleoğlu Enerji adına 5 milyon lira, memleketimizin Trabzon olması hasebiyle üzerine 61 TL daha koyarak toplamda 5 milyon 61 TL bağışta bulunuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.