30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ICSG İstanbul 2019’a Sayılı Günler Kaldı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2019) 25-26 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Pek çok değerli ismin katılım sağlayacağı etkinlikte, ELDER Başkanı Sayın Serhat Çeçen açılış konuşması yapacak.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle düzenlenen ICSG İstanbul 2019’a 10 bin kişinin katılımı bekleniyor. Enerji sektörünün tüm paydaşlarını ağırlayacak olan ICSG İstanbul 2019, dikkat çekici etkinliklere sahne olacak.

T.C. Sanayi Bakanı Mustafa VARANK, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih DÖNMEZ’in de onurlandıracağı ICSG İstanbul 2019’da ELDER, ENVER, GAZBİR, MMG, TET ve MÜSİAD’ın da desteği tam olacak.

Etkinlikte Elektrik Dağıtım Hizmetleri (ELDER) Başkanı Sayın Serhat Çeçen 10-12 saatleri arasında açılış konuşması yapacak. İlgi duyan herkesi 25-25 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.