30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ICCI 2019 Yarın Başlıyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – “Enerjide Dönüşüm ve Değişim” mottosuyla bu yıl 25.’si düzenlenen ICCI 2019 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı yarın başlıyor.

28-30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğe T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş, Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalsın ve Türkiye Kojenerasyon Derneği Başkanı Yavuz Aydın’ın açılış konuşmalarını yapacağı ICCI 2019 açılış töreninde, bakanlığa bağlı kuruluşlardan ve EPDK’dan üst düzey isimlerin yanı sıra enerji sektörünün karar vericileri ve iş örgütlerinin yöneticileri de iştirak edecek.

Açılış günü öğleden sonra yapılacak özel oturumda, Prof. Dr. İlber Ortaylı, katılımcıları, “Enerji Savaşları ve Tarihi” başlıklı sunumu ile Türkiye’de ve bölgede enerjinin tarihi hakkında aydınlatıcı bir yolculuğa çıkaracak.

ICCI 2019’un açılış gününün akşamında ise etkinliğin Gala Yemeği ile Türkiye’nin enerji gücünü üreten lider firmaların ödüllendirildiği “Enerji Ödülleri” töreni gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.